Můžeš mít tisíce přátel, ale jen jeden tě nikdy nezradí-TVŮJ PES

Červen 2009

Nové fotky

26. června 2009 v 14:53 | NiQuska |  Novinky
Ahoj, ve fotogalerii jsou přidané nové fotky. Tak se prosím podívejte, kdyžtak je můžete okomentovat u tohoto článku =).

25.6.2009

25. června 2009 v 20:48 | NiQuska |  Můj deníček
Ahojky návštěvníci, tak dneska jsem měl docela namáhavej den, protože jsem byl celý dopoledne sám doma. Sice jsem dostal nějaký poškotky, ale stejně se mi astejskalo po páničce (to vědí i sousedi, když mě slyšeli). Odpoledne jsem byl s páničkou na procházce. A k večeru jsme jeli na očkování. Po cestě jsme se stavili u nějakejch lidí, měli taky štěnátko ale border teriéra, teda aspon myslim. Ze začátku na mě štěknul, ale potom si semnou chtěl hrát, ale já jsem se ho trošku bál, protože jsem si ještě nikdy s pejskem negrál, ale pánička říkala že si musim zvykat, protože od září budu chodit do psí školky, kam dneska byla dát přihlášku. Škoda že nemáme náký fotečky z dneška, protože nějak nebyl čas kvůli tomu veterináři, ale o prázdninách se zase na našeho kamaráda přijedeme podívat a přidáme si ho na stránky =).

20.6.2009

20. června 2009 v 18:59 | NiQuska |  Můj deníček
Dneska jsme byli skoro celej den venku, protože bylo moc hezky. Ani zima ani teplo. Taky jsem byl na další procházce na vodítku. Moc se mi to líbilo. Když jsem usnul, tak pánička vyráběla na počítači nějaký fotky semnou. najdete je tady.

19.6.2009

19. června 2009 v 18:58 | NiQuska |  Můj deníček
Ahoj lidi, takže dneska jsem si skoro celý odpoledne hrál s páničkou. Taky jsem dostal nový kostičky na kousání ale jsou hrozně tvrdý, takže si je nechám až trošku povyrostu. Poprvé mi pánička nasadila obojek, nevěděl jsem co si mám myslet když mi ho dala kolem krku, ale jak na něj připnula vodítko a šli jsme ven, tak už mě napadlo, že se někam chystáme. Zatim jsme šli jen na velkou zahradu, kde mi to na odítko docela šlo, teda podle páničky. Potkkal jsem tam taky jednu fenku, která byla asi o 2 metry větší než já =D. ne to zase ne, ale byla pro mě hrozně moc velká. Ale jenom si mě očichala a oblízla. Potom se rozpršelo a museli jsme jít honem domů, kde jsem usnul. A tady ještě fotečka z mojí prví vycházky na vodítku:

14.6.2009

14. června 2009 v 15:43 | NiQuska |  Můj deníček
Ahojky tak dneska jsem byl celý dopoledne s páničkou na zahradě. Blo to skvělý, protože je hrozně moc velká a já se po ní můžu vyřádit jak hodně chci....ani jsem jí snad celou nestihnul prozkoumat, protože jsme museli jet domů na oběd. Když jsme přijeli a naobědvali jsme se, tak jsme šli zase ven, ale jenom před barák , kde jsme si hráli a pánička si mě fotila. Potom jsem se tak hrozně unavil že jsem musel jít spát...a ted už pujdu zase ven =)Tak pa a zase někdy napíšu =-*

Fotky z dnešního hraní najdete ve fotoalbu

Max

6. června 2009 v 20:30 | NiQuska |  *Max*
Jméno: Max

Datum narození: 21.4. 2009

Matka: Jack russel teriérka

Otec: Jack russel teriér

Plemeno: Jack russel teriér bez PP

Barva: trikolorní

Odkud pochází: Pardubice

Co má rád: nejradši si hraju a spim, ale jedině s jednim z mých páníčků

Kamarádi: Zatim jsem se s nikym neseznámil, ale až budu chodit do psí školky, tak určitě náký budu mít =)

Povaha: Aktivní

Ta 1.fotečka je z internetu, ještě z inzerce....